Jump to content

About This Club

Öylesine bir kulüp işte
  1. What's new in this club
  2. @Elephant Paylaşa tıkla. animated gif yazan yere tıkla. Gife sağ tıklayıp rsim adresini kopyalayı seç. Gönder.
  3. Ek olarak, forumun yazı fontu büyültülmeli, yazılsr çok ufak kalıyor. Ayrıca iki renkli yazı yazılabilmeli.
  4. İsmimi değiştirdim çünkü radikal isimler okuyucuda antipati uyandırıyor. Fazla saldırgan başlıklar açmamaya özen göstereceğim. Çünkü okunmasını engelliyor. Üçincü kişiler faydasız olarak görüp sayfayı kapatıyor. Her gün ikiden fazla konu açmamaya özen göstereceğim. Çünkü tek üyenin kısa sürede çok konu açması Google da spam olarak algılanıyor. Google verilerine göre 60 etiket yok sayılmış. Güncel ve teknolojik konular açmaya özen göstereceğim. Google da En çok aranan başlıklarla ilgili konular açmaya özen göstereceğim. Kullanıcı ismimi de o yüzden değiştirdim. En çok aranan konular arasında tatil günleri var. Seçime yakın daha çok anket sonuçları ile ilgili başlıklar açmalıyım. İslam hakkındaki radikal başlıkları nadiren açacağım. Ama diğer dinlerin ilginç ve mantıksız yönlerini yazacağım. Benim kendi tespitlerin bunlar. Önerilerim ise ; Resim yükleme oranının artırılması Diğer kullanıcıların da haftada bir iki başlık açması Bir kaç bölüm daha açılması Eğlence ve gezi rehberi , kitap özeti , gibi konuların ağırlıkşı olması Özellikle de okullarda dönem ödevi konularının paylaşılması Sitedeki katılım oranını oldukça yükseleceğini düşinüyorum Ne dersiniz. @kavak
  5. Bak şimdi elinin altında google denen bir nimet var. Ne olduğunu oradan öğrenebilirsin. Bir yazılımcıya da google öğretmek de ne bileyim?.. 🤭🤭😝 İzahatı bu genelde. Mesela Stefan Zweig'ın yazdıkları novella olarak değerlendirilir. Hem sözde ses atıyordun hem de uzun açıklama bekliyorsun. Olmaz ki? 🤭
  6. İkisinin arasında bir şeymiş...miş. Sen şimdi bu izahatı yeterli mi görüyorsun?
  7. O kadar kitap okudum diye havalan ve novellayı bilme ha! Cık cık cık... Hikaye ve roman arasında kalan türlere deniyor. Genelde 60-70 sayfa arasında oluyorlar.
  8. Tabi canım. Kesin öyledir. Düzenlemem lazım ama belki novellaya dönüştürürüm ya da romana.
  9. Bir tane...cik. Unuttum gitti. Demek ki pek etkili yazamamışsın, ne başını ne de sonunu.
  10. Kitabın başını da ilgi çekici yapmayı unutma sakın, yoksa hiçkimse kitabını sonuna kadar okumaz.
  11. Bazı fikirlerim var ve etkili yazabilirsem bir kitabın sonu aşırı çarpıcı olacak. Ne olduğunu söylemeyeyim bunun.
  12. Bence bayaĝı iyisin. Son 6 aydan beri en çok sen yazdın buraya. Demek azıcık yazma becerin var yani, biraz rötuş yapabilirsen...mis gibi Salman Ruşhdie 2.0 olursun gibime geliyor.
  13. Edebiyat noktasında çıkıyor. Bir de hayaller konusunda. Kafamda ciddi fikirler var da bunlar da zaman istiyor. Benim düşündüğümü başkası da düşünüyor en nihayetinde.
  14. Yanılmıyorsam soĝutmalı kıyafetler var; biraz geç kaldık galiba.
  15. Aslında çok güzel fikir. Bishassa Orta Doĝunun sıcaĝında bunalan Arapları mutlu mesut edebilecek bir icat. Bence üzerinde çalışmak lazım.
  16. Sıcak havalarda soğutmalı elbise düşünüyorum . Güneş enerjisi ile çalışan bir kumaştan ters akım prensibi ile içini serin tutan elbiseler yapılabilir. Yaparsanız beni de görürsünüz artık. Üç beş milyon verirsiniz.
  17.  

• Create New...